Hakkımızda

2019 yılında Ozan Avanoğlu’nun geliştirdiği proje olarak başlayan kordajtaksi, adresinizden raketinizin alınıp yine adresinize teslim edilmesi şeklinde çalışmaktaydı. Pandemi ile birlikte sokağa çıkma yasakları, AVM’lerin kapalı olması ile sarf malzemesine ulaşımda yaşanan sıkıntılar da gözönüne alınarak grip, top ve diğer aksesuarların da sisteme dahil edilmesi sağlanmıştır.

Kordajtaksi, raketci.com mağazalarında bulunan uzman ekip ve profesyonel makinaları kullanmaktadır.

Kordaj Taksi Fikri Nereden Çıktı?

Profesyonel tenis oyuncusu Ozan Avanoğlu’nun tenisçi arkadaşları, çevresindeki tenis antrenörlerinden aldığı bilgiler ve turnuvalarda ziyaret ettiği kulüplerde yaşanan sorunlar doğrultusunda oyunculara kaliteli kordaj çekim hizmetini İstanbul trafiğinde vakit kaybetmeden alabilecekleri bir sistem olarak ortaya çıktı.

Kordajtaksi:

Müşterilerimizden aldığımız geri beslemeler neticesinde özellikle İstanbul içerisinde belirli noktalar dışında kordaj çekim hizmeti alınamadığı, bu noktaların önemli kısmında profesyonel hizmet verilemediği, İstanbul’un yoğun trafiğinde kaliteli hizmet alınabilecek noktalara ulaşımın zor ve zaman alıcı olması nedeniyle oyuncuların sıkıntı yaşadığı tespitleri neticesinde:

  • Tenis severlere profesyonel kordaj çekim hizmetini İstanbul trafiğinde kaybolmadan ve hızlı  olarak vermek;
  • Top, Grip ve diğer aksesuarları ekonomik koşullarda temin edilmesini sağlamak;
  • Raket özelleştirme teknik hizmetleri vermek

amacıyla kurulmuştur.

RAKET SPORLARINDA DOĞRU ADRES:RAKETCI.COM

Türkiye’de distribitörü bulunan dünya markalarının tamamının satışını gerçekleştirdiğimiz raketci.com on-line satış kanalımız Türkiye’nin en kapsamlı raket sporları satış kanalı ve referans sitesidir.

Tenis Kategorisi ürün gamında başta Babolat, Head ve Wilson olmak üzere Tecnifibre ve Yonex’i de bulundurmaktadır.

Badminton kateegorisinde Türkiyenin tek profesyonel hizmetini sunan sitemiz dünyanın önde gelen markaları olan Victor ve Yonex badminton ürünlerini satışa sunmaktadır.

Ekibimiz aynı zamanda Turkiye’de düzenlenen WTA, ATP, seviyesindeki turnuvalar ile Billie Jean King Cup resmi raket teknisyenliği hizmetini de vermektedir.