Hakkımızda

Kordajtaksi, İRKA A.Ş. Kuruluşu olan raketci.com hizmetidir.

1990 Yılında kurulan firmamız otelcilik, inşaat, ithalat ve ihracat faaliyetleri göstermiş ve 2012 yılında spor malzemeleri alanında ve özellikle raket sporları dikey pazarında ihtisaslaşmıştır.

2014 Yılından itibaren oyuncuların ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yapan firmamız önce Avrupada çok iyi bilinen Almanyada üretilen Signum Pro kordajlarının distribütörlüğünü almış ardından top atma makinaları, kordaj çekme makinaları ve kort ekipmanları üzerine Court-Mate markasını ülkemize kazandırmıştır.

2016 yılında Dünyanın önde gelen Badminton markalarından olan Victor ile Ashaway kordajlarının da distirbütörlüğünü alan firmamız sektöre en iyi hizmet vermek konusundaki iddiasını devam ettirmektedir.

2017 Yılında Dünya çapında tanınan futbol ve voleybol kulüplerinin tercihi olan Globus Top Atma Makinalarının distribütörlüğünü alan firmamız, Türkiye’de Top Atma Makinaları Sektröründe faaliyet gösteren tek firmadır.

Kordaj Taksi Fikri Nereden Çıktı?

Raketci.com, kurulduğu günden itibaren müşterilerine kordaj çekim hizmeti vermektedir.

Kordajtaksi:

Müşterilerimizden aldığımız geri beslemeler neticesinde özellikle İstanbul içerisinde belirli noktalar dışında kordaj çekim hizmeti alınamadığı, bu noktaların önemli kısmında profesyonel hizmet verilemediği, İstanbul’un yoğun trafiğinde kaliteli hizmet alınabilecek noktalara ulaşımın zor ve zaman alıcı olması nedeniyle oyuncuların sıkıntı yaşadığı tespitleri neticesinde:

  • Tenis severlere profesyonel kordaj çekim hizmetini İstanbul trafiğinde kaybolmadan ve hızlı  olarak vermek;
  • Top, Grip ve diğer aksesuarları ekonomik koşullarda temin edilmesini sağlamak;
  • Raket özelleştirme teknik hizmetleri vermek

amacıyla kurulmuştur.

RAKET SPORLARINDA DOĞRU ADRES:RAKETCI.COM

Türkiye’de distribitörü bulunan dünya markalarının tamamının satışını gerçekleştirdiğimiz raketci.com on-line satış kanalımız Türkiye’nin en kapsamlı raket sporları satış kanalı ve referans sitesidir.

Tenis Kategorisi ürün gamında başta Babolat, Head ve Wilson olmak üzere Tecnifibre ve Yonex’i de bulundurmaktadır.

Badminton kateegorisinde Türkiyenin tek profesyonel hizmetini sunan sitemiz dünyanın önde gelen markaları olan Victor ve Yonex badminton ürünlerini satışa sunmaktadır.

DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİMİZ

VICTOR

Malezya, Kore, Danimarka gibi badminton kültürü gelişmiş ülkelerin milli takımlarının tercihi olan Victor, badminton ürünleri yanında squash ürünlerinde de iddialıdır.

SIGNUM PRO

Almanyada üretilen ve önde gelen kordaj markalarını geride bırakarak test birincisi seçilen tenis raketi kordajları bulunan Signum Pro, ülkemizde de geniş ve sadık kullanıcı kitlesine sahiptir. Matteo Berretini, Mikhail Kukuskin, Mikhail Youzny, Sergiy Stakhovsky, Philipp Petzschner, Yen Hsun Lu, Michael Berrer ve daha birçok tur oyuncusu tarafından kullanılmaktadır. Ülkemizde başta Barış Ergün olmak üzere birçok veteran ve performans genç oyuncunun tercihidir.

ASHAWAY

Amerikanın önde gelen raket teli üreticisi olan ASHAWAY, özellikle badminton raket teli ve squash telinde oyucuların vazgeçilmezleri arasındadır.

GLOBUS

Özellikle futbol ve voleybol topu atma makinaları alanında gelişmiş makinalar sunan Globus, dünyanın önde gelen futbol ve voleybol kulüplerinin tercihidir.

VICFUN

Victor’un alt markası olan VICFUN, ekonomik badminton, tenis, floorball gibi ürünlerinin yanında speedbadminton ürünlerinde de iddialıdır.